ثبت سفارش فقط برای محصولات دیجیتال امکان پذیر است روش های پرداخت هزینه | فروشگاه اینترنتی شیک گستر

روش های پرداخت هزینه

نوشته شده در 2018-11-14 / توسط Shikgostar

۱) پرداخت درمحل پس از دریافت کالا (برای شهر تهران)

معمولا افراد بسیاری تمایل دارند که هزینه ی سفارش خود را به صورت نقدی پس از دریافت محصول پرداخت نمایند ، شیک گستر برای این دسته ازمشتریان خود نیز طرحی را با عنوان پرداخت در محل ارائه کرده است .
این امکان برای شهر تهران می باشد و ساکنین شهر های دیگر می بایست از طریق درگاه های امن سایت اقدام به پرداخت آنلاین نمایند.

۲) پرداخت از طریق کارت به کارت (برای شهر تهران اختیاری و برای ساکنین شهر های دیگر اجباری می باشد)

شیک گستر درانتها روش دیگری را نیز برای افرادی که امکان پرداخت از طریق روش های مذکور ندارند را ارائه کرده است . امروزه تقریبا تمام مردم با پرداخت وجه به صورت کارت به کارت آشنایی دارند از این رو تصمیم گرفته ایم که با ارائه ی شماره ی کارت بانکی شیک گستر برای مشتریانمان ، پرداخت هزینه ی سفارش را برای این سری از کاربران نیز میسر و آسان کنیم .
نحوه ی پرداخت از طریق کارت به کارت می تواند به دو صورت انجام شود :
•    از طریق سامانه های پرداخت اینترنتی با روش کارت به کارت
•    مراجعه ی مستقیم به نزدیک ترین دستگاه ATM (عابر بانک)

شماره کارت : ۶۲۱۹۸۶۱۰۴۰۹۱۵۰۴۲      شماره حساب : ۸۶۹۸۰۰۱۸۸۸۱۳۱  بانک سامان

به نام سید هادی ذاکر

آشنایی مختصری با فرایند پرداخت اینترنتی :
پرداخت اينترنتي چيست؟
پرداخت اينترنتي به پرداختن پول از طريق اينترنت، در قبال دريافت کالا يا خدمات اطلاق مي شود فلذا کلیه ی مشتریان شیک گستر می توانند اين پرداخت را بدون نياز به حضور فيزيکي در بانک يا فروشگاه و از طريق اينترنت انجام دهند . در واقع خريدار با استفاده از کارت بانکي خود مي تواند از اينترنت خريد کند و هزینه ی سفارش آن را همان موقع پرداخت نمايد .
امکان پرداخت اینترنتی در شیک گستر برای تمام صاحبان کارت های عضو شتاب ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سینا و کارآفرین وجود دارد .

فرایند پرداخت اینترنتی :
کم و بیش ، همه با نحوه ی پرداخت اینترنتی آشنایی دارند و می دانند که باید اطلاعاتی که در صفحه ی پرداخت از آنها پرسیده می شود را با صراحت پاسخ گویند . در هنگام خريد اينترنتی ۴ پارامتر کارت بانکی از شما پرسيده می شود که مختصر توضیحی رادر مورد هر یک از آنها ارائه می کنیم :

شماره ۱۶ رقمي درج شده بر روی کارت . ۱
روی تمامی کارت های بانکی این شماره ی ۱۶ رقمی را مشاهده خواهید کرد .

۲ . رمز خريد اينترنتي يا رمز دوم
رمز خريد اينترنتي، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائيد متفاوت می باشد. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحويل می گيريد، رمز خريد اينترنتی نداريد. براي فعال کردن رمز خريد اينترنتی يکي از کارهاي زير را انجام دهيد:
•    اکثر بانک ها امکان تعريف رمز خريد اينترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنيد. کارت خود را وارد کنيد و بخش عمليات رمز را انتخاب کنيد. در بخش رمز دوم يا رمز اينترنتی، رمز خود را تعريف کنيد.
•    به شعبه بانک خود مراجعه کنيد و بگوييد می خواهم رمز خريد اينترنتی دريافت کنم. اگر بانکتان بانک خوبی باشد حتماً راهنمایی می شويد .

۳ . کد  CVV2
کد CVV2 به صورت يک عدد ۳رقمی و یا ۴ رقمی مانند شمارۀ ۱۶ رقمی حک شده روی کارت، بر روي اکثر کارت ها حک شده است.

۴ . تاريخ انقضاء
تاريخ انقضاء هم روي اغلب کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاريخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشيد. از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده نماييد .

دیدگاهتان را بنویسید

blank