فروش در شیک گستر

نوشته شده در تیر ۳۰, ۱۳۹۸ / توسط Shikgostar

همکاری در فروش

اگر شما صاحب یک فروشگاه فیزیکی هستید!

اگر از میزان فروش خود رضایت کامل ندارید!

دیگر نگران نباشید

می دانید تعداد افرادی که فروشگاه شما را دیده و از آن خرید می کنند محدود هستند؟

آیا توانسته اید کالای خود را به خوبی به مشتری معرفی کنید؟

حتی اگر ۲۴ ساعته باز باشید باز هم نمی توانید به اندازه یک فروشگاه اینترنتی فروش داشته باشید

فروش در شیک گستر

فروشگاه شما در یک شهر و محدود به یک محله خاص می باشد. حال تصور کنید اگر محصول شما نه تنها در کل شهرتان بلکه در همه جای ایران معرفی شود چه اتفاقی می افتد؟ قطعا فروش شما چند برابر خواهد شد و خواهید توانست با زحمت بسیار کمتر جهت معرفی کالایتان به مشتری آن را به فروش برسانید.

تیم شیک گستر این فرصت را در اختیار شما فروشندگان محترم قرار داده است. کافیست نام کالا و تصاویر آن را در صورت موجود نبودن بر روی اینترنت در اختیار ما قرار دهید تا در کمترین زمان ممکن محصولات شما، با بهترین کیفیت و تصاویر، تعریف و سئو سازی شوند تا در کل ایران به فروش برسند.


سوالات متداول


چه کالاهایی در شیک گستر قابلیت فروش دارند؟

  • کلیه کالاها قابلیت فروش در شیک گستر را دارند. کالای شما توسط کارشناس ما از نظر کیفیت و قیمت بررسی می شود و در صورت مورد تایید بودن در سایت قرار می گیرند.

آیا فروش در شیک گستر شامل هزینه می باشد؟

  • عضویت در شیک گستر و بارگذاری اطلاعات محصول هیچ گونه هزینه ای برای تأمین کننده ندارد. تنها کمیسیون فروش طبق توافق های انجام شده با تأمین کننده از مبلغ فروش کسر و مابقی سریعا به حساب تأمین کننده واریز می گردد.

روند تعریف محصول به چه صورت می شاد؟

  • از آنجایی که تعریف محصولات به صورت درست و دقیق یک امر تخصصی می باشد، این کار توسط تیم شیک گستر انجام می شود. تأمین کنندگان محترم کافیست که نام، تصاویر و قیمت محصول را اعلام و ارسال فرمایند. همچنین ویژگی های محصول مانند ابعاد، وزن، جنس و …. مواردیست که تأمین کننده در اختیار ما قرار می دهد.

نحوه تسویه حساب یه چه صورت است؟

  • از آنجا که سیاست فروشگاه اینترنتی شیک گستر تسویه سریع با تأمین کنندگان می باشد، به محض دریافت پول از مشتری، به حساب تأمین کننده واریز می شود.

نحوه ارسال کالا چگونه است؟

  • جهت تسریع در ارسال کالا و بسته به نوع کالا، یا همکاران ما کالای سفارش شده را از انبار تأمین کننده دریافت می کنند یا با هماهنگی قبلی نسبت به ارسال کالا به انبار فروشگاه اقدام می شود.

جهت معرفی محصولات خود با ما در تماس باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *